خانه / نرم افزار های آماده / همه چیز تحت کنترل (مخفی بین)

همه چیز تحت کنترل (مخفی بین)

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    همه چیز تحت کنترل (مخفی بین)   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

همه چیز تحت کنترل (مخفی بین)

جهت دانلود همه چیز تحت کنترل (مخفی بین) کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

آیا شما دوست دارید بدانید:فرزندانتان هنگام کار با اینترنت چه کارهایی انجام می دهند؟آنها با چه کسانی صحبت می کنند و چه عکسهایی را مشاهده می کنند؟چه کسانی با وی رابطه دارند و به او ایمیل می زنند؟چه فیلم هایی را مشاهده می کند؟با چه افرادی چت می کند؟آیا شما می خواهید بدانید:کارمندان شما در محیط کار و در ساعت کاری چه فعالیتی انجام می دهند؟ما در اینجا راهکار تمامی این خواسته ها را پیش پای شما می گذاریم نرم افزاری قدرتمند است که با نصب بر روی ویندوز به صورت مخفیانه تمامی فعالیت های کاربر را ضبط و ثبت می کند و شما با مشاهده آنها می توانید به جواب تمام سئوالات بالا برسید! و ببینید آنها (فرزندان، همسر و کارمندان) پشت کامپیوتر واقعاً چه کارهایی انجام می دهند. قابلیت های کلیدی نرم افزار:- ثبت تمام کلید های فشرده شده (شامل Username ها و Password ها)- ثبت سایت های مشاهده شده- ذخیره نام برنامه های استفاده شده- ضبط عملیات انجام شده روی شاخه ها و فایل ها- عکسبرداری از صفحه دسکتاپ به صورت متناوب- ثبت زمان روشن و خاموش شدن سیستم- کنترل اجرای فایل ها- تحت نظر گرفتن نرم افزارهای چت- ثبت اطلاعات ذخیره …

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *