خانه / نرم افزار های آماده / نقشه ومسیریاب

نقشه ومسیریاب

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    نقشه ومسیریاب   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

به راحتی٫سفر٫کنید ولذت ببرید,

جهت دانلود نقشه ومسیریاب کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

این مسیریاب یک نرم افزار کاربردی است که باایجادیک محیط دوست داشتنی مسیریابی رابرای شما آسان می کند٬ بعد از انتخاب مقصد روی نقشه مسیریاب٬ روی بهترین و سریع ترین راه حرکت کنید٬ باراهنمایی صوتی ودیگرامکانات لذت بخش آن بدون دغدغه به رانندگی بپردازید و یکدیگر را از اتفاقات اطرافتان باخبرسازید. امکانات: -نمایش نقشه فارسی به همراه ترافیک لحظه ای خیابان ها -ارائه تخمین زمان رسیدن به مقصد درطول سفر -مسیریابی هوشمند باتوجه به ترافیک -امکان انتخاب مقصد به کمک فرمان های صوتی  -امکان تعامل بادیگرازطریق ثبت رویداد های ترافیکی -مشخص بودن تصادف ها٬دوربین ها٬پلیس٬خرابی های راه و…روی نقشه -دارای امکانات مسیریابی بدون عبورازطرح ترافیک یا زوج و فرد  -ارائه دستورات راهنمای گام به گام مسیر -ارائه راهنمای صوتی مسیربه زبان فارسی -امکان مسیریابی مستقیم از داخل سایر اپلکیشن ها نظیر تاکسی یاب های شهری -ذخیرمکان های مورد علاقه و مسیریابی به آن ها بایک کلیک -ذخیره خانه ومحل کار ومسیریابی به آن بایک کلیک …

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *