خانه / نرم افزار های آماده / نرم افزارضد حمله سایبری با پنج ثانیه اسکن

نرم افزارضد حمله سایبری با پنج ثانیه اسکن

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    نرم افزارضد حمله سایبری با پنج ثانیه اسکن   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

نرم افزار,ضدهک

جهت دانلود نرم افزارضد حمله سایبری با پنج ثانیه اسکن کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 شما میتونید ورزن مجانی را از وبلاگم دانلود کنید http://my-poems.blogsky.com/1396/02/19/post-86/anti-troja بعد از چندین سال صرف وقت شبانه روزی راجع به امنیت سیستم تجربیاتم رو در قالب یک نرم افزار کم حجم انتی هک در اختیار شما قرار میدهم   نرم افزار نابودگر تمام ویروسهای جاسوسی و فایلهای هک این برنامه با پنج ثانیه اسکن تمام فایلهایی رو در محدوده خط قرمز قرار میگیرن حذف مینماید و ویروسهایی رو که از طرق مختلف بدون اطلاع ما وارد سیستم شوند فی الحظه انهدام مینماید حتی ویروسهایی که تمام انتی ویروسهای برتر دنیا توانایی شناسایی انها رو ندارن تمام ویروسهای نهایت یک راه رو طی میکنن یک پورت(روزنه) رو سیستم شما باز نموده و از طریق ان اطلاعات شما رو به فرد هکر میفرستد و اکثر ویروسهای جاسوسی توسط برنامه نویسان کار کشته نوشته میشوند و تمام انتی ویروسهای دنیا انها رو شناسایی نمیکنن ولی نرم افزار بنده بعد از چند ثانیه اسکن تمام روزنه های الوده و فایل جاسوسی رو شناسایی نموده و انهدام مینماید  ویروسها از طریق نت ازطریق بازدید یک سایت یا مموری فلش یا …..وارد سیستم شما شده و براحتی …

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *