خانه / نرم افزار های آماده / مجموعه برنامه های محافظت از سیستم ویندوز ( شامل ۳برنامه مختلف ازجمله نود ۳۲ بدون نیاز به کرک و خرید لایسنس و با قابلیت آپدیت روزانه مادام العمر)

مجموعه برنامه های محافظت از سیستم ویندوز ( شامل ۳برنامه مختلف ازجمله نود ۳۲ بدون نیاز به کرک و خرید لایسنس و با قابلیت آپدیت روزانه مادام العمر)

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    مجموعه برنامه های محافظت از سیستم ویندوز ( شامل ۳برنامه مختلف ازجمله نود ۳۲ بدون نیاز به کرک و خرید لایسنس و با قابلیت آپدیت روزانه مادام العمر)   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

مجموعه برنامه های محافظت از سیستم ویندوز , نود ۳۲ بدون نیاز به کرک و خرید لایسنس و با قابلیت آپدیت روزانه

جهت دانلود مجموعه برنامه های محافظت از سیستم ویندوز ( شامل ۳برنامه مختلف ازجمله نود ۳۲ بدون نیاز به کرک و خرید لایسنس و با قابلیت آپدیت روزانه مادام العمر) کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

مجموعه برنامه های محافظت از سیستم ویندوز ( شامل ۳برنامه مختلف ازجمله نود ۳۲ بدون نیاز به کرک و خرید لایسنس و با قابلیت آپدیت روزانه مادام العمر)

مجموعه برنامه های محافظت از سیستم ویندوز (همراه با آموزش تصویری) این مجموعه بی نظیر شامل ۳ برنامه مختلف با قابلیت های متفاوت و ضروری برای هر سیستم ویندوزی می باشد که سیستم شمارا در مقابل هر نوع ویروس بیمه می کند که به شرح زیر می باشد: ۱- اولین خط دفاعی هر سیستم جهت ایمنی از ویروسها ، بستن راه ورود ویروس است که مهمترین راه ورود ویروسها به هر سیستم، فلشها و رمها می باشند که قابلیت اوتوران (Autorun) آنها باعث میشود که اگر فلش  ویروسی باشد  به محض زدن به سیستم، ویروس به سیستم جدید انتقال می یابد و تکثیر میشود که یکی از بهترین برنامه ها جهت بستن راه ورودی این ویروسها برنامه USB Disk Security می باشد که ما در این مجموعه آن را همراه با اموزش قرار داده ایم. ۲- برنامه بعدی این مجموعه ، آنتی ویروس قدرتمند نود ۳۲ می باشد(ESET Smart Security) که بدون نیاز به کرک و خرید لایسنس و سریال نامبر بوده و قابلیت آپدیت روزانه به صورت مادام العمر و رایگان را دارا می باشد و نیاز شمارا برای خرید هربرنامه آنتی ویروس دیگر را برطرف می کند. این برنامه در ورژنهای ۳۲ بیت و ۶۴ بیت قابل …

دریافت فایل

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *