خانه / نرم افزار های آماده / قالب فروشگاه آنلاین کلاسیک

قالب فروشگاه آنلاین کلاسیک

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    قالب فروشگاه آنلاین کلاسیک   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

قالب سایت دانلود قالب سایت قالب فروشگاه قالب رایگان قالب سایت

جهت دانلود قالب فروشگاه آنلاین کلاسیک کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

قالب فروشگاه آنلاین کلاسیک

ت این پوسته کاملا خرفه ای راستچین و فارسی شده و مستندات بسیار کاملی دارد، اگر قصد طراحی یک فروشگاه کلاسیک را دارید می توانید از این قالب html استفاده کنید. این قالب دارای ۵ صفحه اصلی: Home Page Category List Page, Product List Page, Product Details Page و Checkout Page است این تم از dropdown menus, home page jquery slider, tabs, product gallary استفاده میکند این قالب HTML بروی مرورگر های IE6 , IE7, IE8 , Firefox 2, Firefox 3+ Safari, Chrome, Opera تست شده است از ویژگی های این تم:پر فروش ترین قالب فروشگاه html دنیا!کاملا فارسی و راستچین دقیقکلاسیکراهنمای کامل و مستند سازی مناسبکار با dropdown menus, home page jquery slider, tabs, product gallary …

دریافت فایل

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *