خانه / نرم افزار های آماده / فایل فلش تبلت با مشخصه p8800-bb-v2.2

فایل فلش تبلت با مشخصه p8800-bb-v2.2

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    فایل فلش تبلت با مشخصه p8800-bb-v2.2   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

p8800,p8800 v2,2

جهت دانلود فایل فلش تبلت با مشخصه p8800-bb-v2.2 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

فایل فلش تبلت چینی با مشخصه p8800-bb-v2.2 دارای مشخصه دقیق MT6572  تست شده بر روی تبلت ztc m15 این رام قابل فلش توسط برنامه SP_Flash_Tool میباشد. بنده خودم تست کرده ام به تعداد فروش موفق در زیر دقت کنید …

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *