خانه / نرم افزار های آماده / دانلود ورژن جدید برنامه اندروید چراغ قوه (رایگان)

دانلود ورژن جدید برنامه اندروید چراغ قوه (رایگان)

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    دانلود ورژن جدید برنامه اندروید چراغ قوه (رایگان)   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

جهت دانلود دانلود ورژن جدید برنامه اندروید چراغ قوه (رایگان) کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

دانلود ورژن جدید برنامه اندروید چراغ قوه (رایگان)

دانلود ورژن جدید برنامه اندروید چراغ قوه (رایگان) سلام این چراغ قوه با برنامه های مشابه خود تفاوتهایی داره در این برنامه که ساخت کمپانی ایسوس است شما شاهد چند گزینه از قبیل sos (علامت خطر) سه حالته بودن چشمک زن چراغ ، تنظیم و تغییر حالت کم و زیاد شدن نور صفحه نمایش گوشی هستید. دریافت فایل …

دریافت فایل

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *