خانه / نرم افزار های آماده / دانلود نرم افزار چس بیس ۱۵نسخه کامل ChessBase 15 – Mega package – english Version همراه با مگا دیتابیس ۲۰۱۹

دانلود نرم افزار چس بیس ۱۵نسخه کامل ChessBase 15 – Mega package – english Version همراه با مگا دیتابیس ۲۰۱۹

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    دانلود نرم افزار چس بیس ۱۵نسخه کامل ChessBase 15 – Mega package – english Version همراه با مگا دیتابیس ۲۰۱۹   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

Mega Database 2019,مگادیتابیس ۲۰۱۹, دانلود چس بیس ۱۵,چس بیس ۱۵,نرم افزار شطرنج,فروشگاه شطرنج,ChessBase 15 ,Premium package

جهت دانلود دانلود نرم افزار چس بیس ۱۵نسخه کامل ChessBase 15 – Mega package – english Version همراه با مگا دیتابیس ۲۰۱۹ کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

ChessBase 15 – Mega packageنرم افزار چس بیس 15  نسخه انگلیسی بسته مگا نسخه ۶۴ بیتی و۳۲ بیتی نسخه کامل اورجینال همراه با مگا دیتابیس۲۰۱۹Mega Database 2019+Setup Playerbase+book2018همراه با سریال نامبر و فعال ساز دائمی قیمت در سایت اصلی €289.90 یک پایگاه داده شطرنج شخصی و مستقل است که تبدیل به یک استاندارد در سراسر جهان شده است. همه از چس بیس استفاده می کنند ، از قهرمان جهان تا آماتورها. این برنامه انتخاب عالی برای هر کسی است که بازی را دوست دارد و می خواهد بیشتر در مورد آن بداند. داستان موفقیت شخصی خود را با شطرنج شروع کنید و بیش از پیش از آن لذت ببرید.شما می توانید با چس بیس:* بازیابی بازی ها با توجه به شروع بازی، بازیکنان و مسابقات. تولید جدول مسابقات و آمار گرافیکی کامل از بازیکنان و یا گشایش ها؛* “جستجوی مشابه ها” همه بازی های با ساختار پیاده های مشابه، الگوهای قربانی، موقعیت آخر بازی، و غیره؛* “بیاید بررسی کنیم” : دسترسی به بزرگترین پایگاه داده در جهان همراه با تجزیه و تحلیل عمیق (بیش از ۲۰۰ میلیون پوزیسیون)؛* تجزیه و تحلیل ابری: تجزیه و تحلیل یک پوزی …

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *