خانه / نرم افزار های آماده / دانلود نرم افزار سیم پیچی موتورهای الکتریکی (sim pich) + آموزش

دانلود نرم افزار سیم پیچی موتورهای الکتریکی (sim pich) + آموزش

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    دانلود نرم افزار سیم پیچی موتورهای الکتریکی (sim pich) + آموزش   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

sim pich

جهت دانلود دانلود نرم افزار سیم پیچی موتورهای الکتریکی (sim pich) + آموزش کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

دانلود نرم افزار سیم پیچی موتورهای الکتریکی (sim pich) + آموزش

  همانطور که می دانید سیم پیچی ماشین های الکتریکی یعنی تجدید سیم بندی در ماشین های الکتریکی.امر سیم پیچی از آنجا مهم می باشد که هر موتور الکتریکی بالاخره روزی نیاز به تجدید سیم بندی دارد،حال این سیم بندی میتواند شامل یک کلاف تا سیم پیچی مجدد کل موتور الکتریکی و یا مولد الکتریکی شود.   امر سیم پیچی خود مراحلی دارد که در کارگاه سیم پیچی هنرستان (در رشته های الکتروتکنیک و ماشین های الکتریکی و ..)و هم چنین کارگاه سیم پیچی ۱ و ۲ در مقطع کاردانی رشته های برق دانشجویان این رشته به طور کامل با آن آشنا میشوند.سیم پیچی موتورهای الکتریکی القایی شامل مراحل زیر میشود :   ۱-برداشتن مشخصات موتور از پلاک موتور   ۲-پیاده کردن موتور الکتریکی   ۳-در آوردن سیم های سوخته از داخل شیارهای استاتور   ۴-تمیز کردن هسته   ۵-عایق کاری   ۶-آماده کردن کلاف های سیم پیچی   ۷-سربندی یا اتصال گروه کلاف ها   ۸-اتصال سر سیم ها و لحیم کاری محل اتصال ها   ۹-نوار بندی   ۱۰-آزمایش مقدماتی موتور   ۱۱-لعاب دادن و پختن سیم پیچ   شاید موتوری که نحوه سیم پیچی آن …

دریافت فایل

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *