خانه / نرم افزار های آماده / دانلود نرم افزار تحلیل بورس

دانلود نرم افزار تحلیل بورس

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    دانلود نرم افزار تحلیل بورس   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

دانلود نرم افزار تحلیل بورس

جهت دانلود دانلود نرم افزار تحلیل بورس کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

دانلود نرم افزار تحلیل بورس

اگر دستی در تحلیل تکنیکال داشته باشید با این جمله موافقید که اکثر شاخص های این نرم افزارها با بورس ایران سازگاری ندارند و همدیگر را نقض می کنند دلیل آن این است که هر شاخص بر اساس نوع اقتصاد یک کشوری بدست آمده است و هر شاخص را یک اقتصاددان از آن کشور بدست آورده است و با وضعیت اقتصادی ایران سازگاری آنچنانی ندارند. این برنامه اطلاعات بورس را بصورت لحظه ای از سرورهای بورس دریافت و پس از تجزیه و تحلیل داده های بورس بصورت لحظه ای، پس از برآورد صدها شاخص اختصاصی بر اساس داده های یک ماهه تا سه ماهه ،نمادهایی که قابلیت سوددهی در کوتاهمدت  را دارند در قالب  سه سبد ارایه می دهد همه سبدها  برای میانمدت نیز مناسب می باشند اما جهت خرید وفروش روزانه، فروش در کوتاهمدت توصیه می شود. شاخص های مد نظر برنامه بر اساس چندین پ‍ژوهش که توسط این تیم صورت گرفته اندبدست آمده اند و کاملا اختصاصی و با بورس ایران سازگاری دارند.   شما با خرید این نرم افزار به راحتی خواهید توانست درامد هنگفتی را به جیب بزنید در حال حاضر قیمت یک ماهه ی این محصول ۳۰۰۰۰ تومان فروخته می شود ولی ما این محصول را …

دریافت فایل

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *