خانه / نرم افزار های آماده / حل مشکل ارور %۳ در هنگام فلش کردن برد INET-86VE-REV02

حل مشکل ارور %۳ در هنگام فلش کردن برد INET-86VE-REV02

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    حل مشکل ارور %۳ در هنگام فلش کردن برد INET-86VE-REV02   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

INET 86VE REV02 Zeng gc

جهت دانلود حل مشکل ارور %۳ در هنگام فلش کردن برد INET-86VE-REV02 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

حل مشکل ارور %۳ در هنگام فلش کردن برد INET-86VE-REV02

حل مشکل Upgrade fails هنگام فلش کردن برد تبلت به شماره فنی INET-86VE-REV02 Zeng-gc :   حتما برای دوستان عزیز پیش آمده است که هنگام فلش کردن تبلت به شماره فنی INET-86VE-REV02 Zeng-gc نرم افزار LiveSuit بعد از اینکه نوار زرد رنگ %۳ جلو می رود، پیغام  Upgrade fails را نمایش می دهد. این پیغام معمولا به دلیل عدم تناسب فایل فلش با سخت افزار تبلت می باشد. یکی از راههای حل آن استفاده از فایل زیر می باشد …

دریافت فایل

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *