خانه / نرم افزار های آماده / تله کینزی توانایی تکان دادن و حرکت دادن اجسام بدون تماس دست و با نیروی چشم هست

تله کینزی توانایی تکان دادن و حرکت دادن اجسام بدون تماس دست و با نیروی چشم هست

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    تله کینزی توانایی تکان دادن و حرکت دادن اجسام بدون تماس دست و با نیروی چشم هست   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

متافیزیک,تله کینزی,قدرت,چشم,چاکرا

جهت دانلود تله کینزی توانایی تکان دادن و حرکت دادن اجسام بدون تماس دست و با نیروی چشم هست کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

این برنامه بهترین برنامه با بهترین توضیحات هست داخل برنامه سعی شده که به ساده ترین لحن و روانترین شیوه توضیح داده شه من خودم طی ۶ هفته با روزی نیم ساعت تمرین به این قدرت عجیب دست پیدا کنم وقتی که به با چشم تونستم کاغذو مقدار کمی تکان بدم احساس ترس داشتم ولی باید خدارو شکر کرد بخاطر این همه توانایی که به ما داده است مطمئن باشید شما هم به این قدرت دست پیدا میکنید و میتوانید با صبر و تلاش بدستش بیارید …

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

دانلود فایل فلش کمیاب و فارسی گوشی Prestigio PAP5450 DUO

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *