خانه / نرم افزار های آماده / برنامه کاربردی اندرید که باید داشته باشید

برنامه کاربردی اندرید که باید داشته باشید

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    برنامه کاربردی اندرید که باید داشته باشید   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

دانلود,نرم افزار اندروید

جهت دانلود برنامه کاربردی اندرید که باید داشته باشید کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

برنامه کاربردی اندرید که باید داشته باشید

اگرچه تمامی دستگاه های اندرویدی مجهز به مرورگر فایل هستند اما نرم افزار پش فرض اندروید قابلیت چندانی برای مرور پرونده ها در اختیار نمی گذارد. ES FILE EXPLORER نه تنها با رابط کاربری قوی مرور فایها را ساده تر می کند بلکه از اکثر فایلها مانند قایل های RAR و ZIP نیز پشتیبانی کرده و قابلیت فشرده سازی و باز کردن این فایلها را نیز دارد. همچنین این نرم افزار می تواند مدیریت دانلود ها را نیز به نحو مطلوبی در دست بگیرد. …

دریافت فایل

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *