خانه / نرم افزار های آماده / برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل مخفی تماس و پیام های گوشی

برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل مخفی تماس و پیام های گوشی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل مخفی تماس و پیام های گوشی   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

برنامه ,ردیاب ,کنترل ,مخفی ,تماس ,پیامک ,گوشی ,اندروید

جهت دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل مخفی تماس و پیام های گوشی کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل مخفی تماس و پیام های گوشی

کافیه این برنامه رو روی گوشی فرزند و یا عزیزانتان نصب کنید.سپس به صورت مخفیانه و از راه دور با گوشی یا کامپیوتر تمامی پیام ها،تماس ها و موقعیت دقیق گوشی   مورد نظر را کنترل و ردیابی کنید. امکانات این برنامه بسیار زیاد و کارامد است: این برنامه به صورت کاملا مخفیانه موقعیت و مکان گوشی مورد نظر رو براتون میفرسته،جالبیش اینجاس که میتونید تعیین کنید هر چند دقیقه یا هر چند ساعتموقعیت مکانی گوشی فرزند یا عزیزانتان  را برایتان ارسال کند. با استفاده از قابلیت مکان یابی لحظه به لحظه تمامی محل های رفت و آمد  فرزند و عزیزانتان را به صورت مخفیانه کنترل خواهید کرد،همچنین با این قابلیت بسیار جالب گوشی را ضد سرقت خواهید کرد. محتوای کامل اس ام اس ها: محتوای کامل و متن پیاک های ارسالی و دریافتی به همراه شماره های مربوطه گوشی مورد نظر را به صورتنامحسوس و کاملا مخفیانه کنترل کنید. گزارش کامل تماس های دریافتی،گرفته شده و یا بدون پاسخ از گوشی مورد نظر تمامی تماس های گرفته شده،دریافتی و بدون پاسخ گوشی  فرزند و عزیزانتان را به همراه جزئیات مدت زمان مکالمه و زمان …

دریافت فایل

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی

همچنین ببینید

فایل فلش سامسونگ چینی A8+ MT6580

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *