خانه / نرم افزار های آماده / بانک اصطلاحات انگلیسی (نرم افزار) با تلفظ اصلی

بانک اصطلاحات انگلیسی (نرم افزار) با تلفظ اصلی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    بانک اصطلاحات انگلیسی (نرم افزار) با تلفظ اصلی   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

زبان ,انگلیسی ,اصطلاحات انگلیسی ,آموزش زبان

جهت دانلود بانک اصطلاحات انگلیسی (نرم افزار) با تلفظ اصلی کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

  محصول شامل: بیش از ۱۵ هزار اصطلاح جدید با ترجمه فارسی بیش از ۳۰ هزار مثال گویا برای درک بهتر کاربرد اصطلاحات تلفظ اصطلاحات و مثال ها با لهجه اصلی (صوتی) امکان جستجوی سریع و دسترسی سهل به اطلاعات ذخیره شدن ۵۰ جستجوی آخر در حافظه به صورت تاریخچه   مثال اصطلاحات: وقت گل نی                                                       Until hell freezes over وقت سر خاراندن نداشتن                                Hardly have time to breathe رنگ عوض کردن                     &nb …

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *