خانه / نرم افزار های آماده / انتخاب فایل با استفاده از پایتون (openfiledialog با پایتون)

انتخاب فایل با استفاده از پایتون (openfiledialog با پایتون)

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …می باشد. هزاران فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  رام دانلود ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار    انتخاب فایل با استفاده از پایتون (openfiledialog با پایتون)   را  جهت دانلود شما عزیزان  ارائه نموده است.

کلمات کلیدی مربوطبه این فایل:

انتخاب فایل با استفاده از پایتون (openfiledialog با پایتون), پایتون, انتخاب فایل, براوز فایل با پایتون,

جهت دانلود انتخاب فایل با استفاده از پایتون (openfiledialog با پایتون) کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

openfiledialog به شما اجازه می‌دهید که یک فایل را انتخاب کرده و بخوانید مثلاً یک فایل متنی را باز کرده و محتویات آن را بخوانید. این دیالوگ، به شما امکان پیمایش فایل‌ها موجود بر روی سیستم را می‌دهد. در تصویر بالا امکان انتخاب فایلهای doc, docx, docm, … به کاربر داده شده است. تست شده در پایتون ورژن ۲٫۷ نیاز به نصب ماژولهای اضافه ندارد. …

تمامی رام ها و فلشها تست شده می باشند. درصورت مشکل در اسفاده ار فایل دانلودی با قسمت پشتیبانی فروشگاه اصلی ارتباط برقرار کنید. مشکل شما حتما پیگیری خواهد شد.

پس از انتقال  از وبسیایت رام دانلود به سایت فروشنده  روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

رام دانلود

درباره ی naser66

همچنین ببینید

فارسی ساز گوشی های هواوی

سایت رام دانلود شامل بانک اطلاعات وسیعی از فایل های رام و فلش گوشی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *